Külliye TV’de canlı yayında Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın, Ceylanpınar Ak Parti İlçe Yönetimi ile ilgili açıklamaları ortalığı karıştırdı.

Tanal’dan, Erdoğan’ın Urfa Mitingi Öncesi İlginç İddialar Tanal’dan, Erdoğan’ın Urfa Mitingi Öncesi İlginç İddialar

Canpolat’ın, AK Parti Ceylanpınar parti teşkilatında bazı üyeleri PKK, FETÖ ve HDP ile iltisaklı olduğunu iddia etmesine Ceylanpınar Ak Parti İlçe Yönetimi yaptığı yazılı açıklamayla çok sert bir cevap verdi.

AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Bu konuda ismi geçen üyelerimiz, hukuk yoluyla haklarını arayacak ve sorumlu kişilerden hesap soracaktır.

Buradan Kadir CANPOLAT adlı kişiye, onu öne süren şahıslara ve zihniyete sesleniyoruz! AK Parti İlçe başkanımız başta olmak üzere yönetimimizin her ferdi bu davanın asıl sahibidir, merttir, adamdır, dürüsttür ve yüreklidir. Sizin ve sizin kirli ağzınıza bakan destekçilerinizin hevesi kursağında kalacak ve AK PARTİ’miz ilçemize en güzel şekilde hizmet etmeye devam edecek ve Allah’ın izniyle de 2023 seçimlerinde başarılı olacaktır. Siz gölge etmeyin yeter! Öne sürdüğün her iddianın yalan olduğunu elbette göreceksin; namusun ve şerefin üzerine ettiğin yemini sana hatırlatacağız. 

Bu vesileyle Külliye TV’de canlı yayında Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir CANPOLAT’ı ve onun destekçisi olan sahte sosyal medya hesaplarını, ilçemiz AK PARTİ Başkanlığı ve yönetimi hakkında sarf ettiği haddini aşan sözlerinden ve üyelerimizi fişleyici tutumlarından dolayı şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Bu şahsın Osmanlı Ocaklarını temsil etmeye layık olmadığını, bu nedenle de en kısa zamanda istifa etmesi veya görevden el çektirilmesi gerektiğini söylüyor ve teşkilatımız hakkında öne sürdüğü İddiaların asılsız olduğunu kamuoyuyla saygıyla duyuruyoruz.”